ZAJĘCIA DODATKOWE

MOOLA JOGA W KAŻDY CZWARTEK


MOOLA JOGA W KAŻDY CZWARTEK

Zajęcia z jogi to nie tylko zabawa. To również inwestycja w rozwój małego człowieka. Nie od dziś wiadomo, że joga pobudza wyobraźnię, wspomaga koncentrację oraz kształtuje nawyki właściwej postawy ciała. Krótko mówiąc – wpływa pozytywnie na prawidłowy rozwój psychofizyczny młodej osoby.

Dziecięce ćwiczenia jogi prowadzimy w sposób dynamiczny, dostosowując się do temperamentu Państwa pociech. Zajęcia opierają się na grach i zabawach, w przyjaznej atmosferze pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. W trakcie ćwiczeń dzieci uczą się koordynacji ruchowej, sztuki koncentracji oraz współpracy w grupie.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty ćwiczeń jogi dla dzieci. Zapisy pod numerem telefonu 790-212-428.

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE


WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne, w trakcie których dzieci poznają tajniki fotografii, uczą się współpracy oraz rozwijają sztukę kreatywnego myślenia. A wszystko to w formie zabaw, prowadzonych przez specjalistę – absolwenta Instytutu Sztuk Pięknych przy Uniwersytecie Zielonogórskim, p. Łukasza Montygierda-Łoybę. Cykl 4 zajęć pozwoli młodym uczestnikom poznać zasady działania aparatu fotograficznego, wziąć udział w szeregu zabaw integracyjnych oraz przygotować autorską wystawę. Uczestnicy warsztatów otrzymają uroczyste dyplomy.

Maksymalna ilość osób w grupie: 8. Zajęcia odbywać się będą w centrum animacji Ram Pam Poni oraz w plenerze. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty warsztatów fotograficznych. Zapisy pod numerem telefonu 790-212-428.

MATEMATYKA OD 4 DO 18 LAT


MATEMATYKA OD 4 DO 18 LAT

MathRiders to kompleksowy program nauczania matematyki - opracowany przez ekspertów z grupy Helen Doron - rozwijający umysł każdego dziecka. MathRiders motywuje, uczy umiejętności logicznego myślenia i wnioskowania oraz wzbudza radość z uczenia się matematyki, co w dłuższej perspektywie zapewnia sukces w szkole na każdym etapie nauki.

Zajęcia MathRiders odbywają się w małych grupach 4-8 uczniów, co pozwala na indywidualne podejście do każdego z uczestników, a także przynosi korzyści wynikające z pracy w grupie. Podczas naszych zajęć dzieci i uczniowie przy pomocy różnych narzędzi dydaktycznych poznają matematykę wszystkimi zmysłami i bez niepotrzebnego stresu, ucząc się logicznego myślenia, zadawania pytań i formułowania twierdzeń.

Przyjdź i przekonaj się, że to działa!

WARSZTATY KULINARNE


WARSZTATY KULINARNE

Warsztaty kulinarne pozwalają w praktyczny sposób nauczyć się przyrządzania prostych, zdrowych, a przy tym urozmaiconych potraw. Młodzi kucharze w trakcie zajęć mogą także poznać zasady higieny i bezpieczeństwa w kuchni oraz sztukę dobrego zachowania się przy stole. Zabawa poprzez naukę rozwija u dzieci kreatywność, wyobraźnię i umiejętność współpracy w grupie.

Cykl warsztatów kończy się uzyskaniem dyplomu. Serdecznie zachęcamy do zapisywania swoich pociech na zajęcia kulinarne!

ZAJĘCIA TEATRALNE


ZAJĘCIA TEATRALNE

Zajęcia teatralne to dokonała okazja do tego, by od najmłodszych lat rozwijać w dziecku talenty artystyczne. Warsztaty polegają na przygotowywaniu przedstawień oraz ćwiczeniu technik teatralnych. Usługa obejmuje również zabawy ruchowe, muzyczne, elementy gimnastyki i tańca. Metoda prowadzenia zajęć oraz czas trwania dostosowane są do wieku uczestników.

Serdecznie zachęcamy do zapisywania dzieci na zajęcia teatralne. 

TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI


TANIEC NOWOCZESNY DLA DZIECI

Taniec nowoczesny stanowi świetną propozycję dla energicznych dzieci. W trakcie zajęć młodzi uczestnicy poznają sztukę tańców hip-hop, samba czy disco dance, ćwicząc i rozwijając swoje umiejętności ruchowe. Warsztaty dostarczają dużą dawkę pozytywnej energii, gwarantując dzieciom świetną zabawę. Zabawy ogólnorozwojowe i rytmiczne dostosowane są do wieku i możliwości fizycznych uczestników.

Serdecznie zachęcamy do zapisywania dzieci na zajęcia z tańca nowoczesnego!

Kontakt

Ram Pam Poni

ul. Nasienna 10
54-103 Wrocław
NIP: 8941106522

Aleksandra Szczygieł
+48 790 212 428
Karolina Szczygieł
+48 888 870 113